Juba igatsen su järele

Miss you already

Režissöör:
Catherine Hardwicke
Pikkus:
1.52
Aasta:
2015
Osatäitjad:
  • Drew Barrymore
  • Toni Collette
  • Dominic Cooper
Riik:
UK
Keel:
inglise
Subtiitrid:
eesti

Linastub

  • 05.08 kell 23:59 Raekoja plats

Sünopsis

Juba 1990ndate keskel mitme kassahiti juures kunstnikuna osalenud Ameerika naislavastaja Catherine Hardwicke on laiemale üldsusele tuntud muidugi „Videviku“-saaga (2008) esimese osa režissöörina, kuid eelkõige hinnatakse teda sõltumatu kino skeenel siiski tänu noorte maailmavalu lahkavale debüütfilmile „Kolmteist“ (2003), mis pälvis laialdast tähelepanu.

Tema tragikomöödia „Juba igatsen su järele“, mis esilinastus mullu Toronto filmifestivalil, on positiivne, meelelahutuslik ja väga emotsionaalne film kahest lahutamatust sõbrannast Millyst (Toni Collette) ja Jesse’ist (Drew Barrymore), kes alates teismeeast omavahel kõike jagavad ja teineteist toetavad. Ka aastad ei suuda nende sõprust kahandada, kuid kõik ei saa kõik jääda endiseks, kui ühel neist diagnoositakse rinnavähk…

Superstaarid Toni Collette („Aitab jutust“) ja Drew Barrymore („Charlie inglid“) teevad sõbrannadena ilmselt oma karjääri ühed meeldejäävamad ja liigutavaimad rollid. Neile sekundeerivad tugevate osatäitmistega ka hinnatud meesnäitlejad Dominic Cooper ja Paddy Considine.